Čas na serveru 17:48:32

Antonín Pelc
Korida

Id: 246101

Korida

  •  / Korida / Antonín Pelc
  •  / Korida / Antonín Pelc
  •  / Korida / Antonín Pelc

kombinovaná technika/koláž/malba/karton, rozměr 30 x 39 cm, značeno vpravo dole, věnování na zadní straně, lehce poškozený rám

zobrazeno: 4171x

Vyvolávací cena:
4 800

16 001