Čas na serveru 07:11:54

Antonín Pelc
Na cestě

Id: 94206

Na cestě

  •  / Na cestě / Antonín Pelc
  •  / Na cestě / Antonín Pelc
  •  / Na cestě / Antonín Pelc
  •  / Na cestě / Antonín Pelc

kombinovaná technika/lepenka, rozměr ve výřezu 13,5 x 20,5 cm, signováno uprostřed dole, datováno, věnování, paspartováno, volně loženo, nerámováno, ilustrace ke knize J. Valeše Povstalec

zobrazeno: 1985x

Vyvolávací cena:

2 400