Čas na serveru 14:23:37

Antonín Pelc
Portrét sestry

Id: 263701

Portrét sestry

  •  / Portrét sestry / Antonín Pelc

olej/lepenka, rozměr 87 x 69 cm, značeno a datováno vpravo nahoře, na zadní straně staré štítky z výstav v Německu, původem z pozůstalosti autora, oděrky na rámu

zobrazeno: 1265x

Vyvolávací cena:

16 500