Čas na serveru 19:10:44

Antonín Pelc
Práce s bavlnou

Id: 111202

Práce s bavlnou

  •  / Práce s bavlnou / Antonín Pelc

olej/karton, rozměr 28 x 20 cm, signováno vpravo dole, datováno 49, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 2024x

Vyvolávací cena:

31 000