Čas na serveru 02:25:24

Antonín Pelc
Sedící Dívka

Id: 231904

Sedící Dívka

  •  / Sedící Dívka / Antonín Pelc

kombinovaná technika/karton, rozměr ve výřezu 47 x 36,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, přiložen soudněznalecký posudek pravosti PhDr. Jana Štíbra

zobrazeno: 1390x

Vyvolávací cena:

55 000

Příhozy: 64