Čas na serveru 13:41:35

Antonín Pelc
Studie

Id: 284701

Studie

  •  / Studie / Antonín Pelc
  •  / Studie / Antonín Pelc
  •  / Studie / Antonín Pelc

akvarel/papír, rozměr listu 27,5 x 21 cm, značeno a datováno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 2111x

Vyvolávací cena:
500

4 300