Čas na serveru 02:27:00

Antonín Pelc
Ve skleníku

Id: 215704

Ve skleníku

  •  / Ve skleníku / Antonín Pelc

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 31,5 x 36 cm, značeno a datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 1418x

Vyvolávací cena:
2 800

3 800