Čas na serveru 12:09:39

Antonín Pelc
Werich a Voskovec

Id: 60604

Werich a Voskovec

  •  / Werich a Voskovec / Antonín Pelc

tuš/papír, rozměr ve výřezu 27 x 17 cm, neznačeno, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 1671x

Vyvolávací cena:

2 100