Čas na serveru 17:30:36

Antonín Pelc
Zátiší

Id: 489502

Zátiší

  •  / Zátiší / Antonín Pelc
  •  / Zátiší / Antonín Pelc
  •  / Zátiší / Antonín Pelc

olej/karton, rozměr 48 x 40 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno

zobrazeno: 589x

Vyvolávací cena:

37 000