Čas na serveru 16:20:37

Antonín Pelc
Zátiší s kočkou

Id: 70402

Zátiší s kočkou

  •  / Zátiší s kočkou / Antonín Pelc

kombinovaná technika/lepenka, rozměr ve výřezu 36 x 28 cm, signováno vlevo dole, datováno 50, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 1997x

Vyvolávací cena:

6 000