Čas na serveru 10:25:08

Antonín Slavíček
Kameničky

Id: 362203

Kameničky

  •  / Kameničky / Antonín Slavíček

kresba tužkou/studie/papír, rozměr ve výřezu 11,5 x 24 cm, značeno a popsáno vpravo dole, dále autorovo přání včetně podpisu na paspartě, pasparta poškozena hnědými tečkami, zaskleno, lehce poškozený rám

zobrazeno: 1044x

Vyvolávací cena:

36 000