Čas na serveru 00:47:15

Antonín Waldhauser
Havlíčkův Brod

Id: 124621

Havlíčkův Brod

  •  / Havlíčkův Brod / Antonín Waldhauser

olej/plátno, podloženo kartonem, rozměr 19,5 x 22 cm, signováno monogramem vpravo dole, seschlý rám, obraz v minulosti odborně čištěn, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 4634x

Vyvolávací cena:

21 000