Čas na serveru 09:44:16

Antonín Waldhauser
Podzimní krajina

Id: 247501

Podzimní krajina

  •  / Podzimní krajina / Antonín Waldhauser

olej/karton, rozměr 15,5 x 25,5 cm, značeno monogramem vpravo dole, oděrky na novodobém rámování, posouzeno a konzultováno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 1662x

Vyvolávací cena:

24 000