Čas na serveru 11:20:25

Antoš Frolka
U kolébky

Id: 1543

U kolébky

  •  / U kolébky / Antoš Frolka
  •  / U kolébky / Antoš Frolka
  •  / U kolébky / Antoš Frolka

pastel/papír, rozměr listu 48,5 x 33,5 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 2767x

Vyvolávací cena:

3 300