Čas na serveru 03:46:28

Antoš Frolka
Ve světnici

Id: 369103

Ve světnici

  •  / Ve světnici / Antoš Frolka

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 54 x 36 cm, značeno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 1324x

Vyvolávací cena:

17 500