Čas na serveru 12:40:13

Apollonas Soben
Ty, Já a Tango

Id: 466803

Ty, Já a Tango

  •  / Ty, Já a Tango / Apollonas Soben

olej/plátno, rozměr 70 x 50 cm, značeno a číslováno na pravé boční části obrazu, popsáno na zadní straně, nerámováno, přiložen Certifikát autenticity

zobrazeno: 1800x

Vyvolávací cena:

15 000