Čas na serveru 02:40:44

Arkadij Solovjev
U rybníka

Id: 1637

U rybníka

  •  / U rybníka / Arkadij Solovjev

olej/plátno, rozměr plátna 80 x 100 cm, signováno vlevo dole, malba zašpiněna, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 2239x

Vyvolávací cena:

9 500