Čas na serveru 15:17:50

Arnošt Paderlík
Dívka s květinou

Id: 242402

Dívka s květinou

  •  / Dívka s květinou / Arnošt Paderlík

olej/sololit, rozměr 90 x 60 cm, značeno a datováno 63 vlevo dole, oděrky na rámu

zobrazeno: 2244x

Vyvolávací cena:

42 900

Příhozy: 57