Čas na serveru 14:42:49

Arnošt Paderlík
Model v ateliéru

Id: 244803

Model v ateliéru

  •  / Model v ateliéru / Arnošt Paderlík

akryl/sololit, rozměr 64 x 49 cm, značeno a datováno vpravo dole, popsáno na zadní straně, na zadní straně též pozůstalostní štítek, oděrky na rámu,po

zobrazeno: 6840x

Vyvolávací cena:

61 000

Příhozy: 60