Čas na serveru 05:57:19

Arnošt Paderlík
Zátiší

Id: 192601

Zátiší

  •  / Zátiší / Arnošt Paderlík
  •  / Zátiší / Arnošt Paderlík
  •  / Zátiší / Arnošt Paderlík

litografie/papír, rozměr viditelný 42 x 55 cm, signováno a datováno vpravo nahoře, číslováno uprostřed dole viz foto, zaskleno, rámováno, stav viz foto

zobrazeno: 1618x

Vyvolávací cena: