Čas na serveru 10:40:12

Arnošt Paderlík
Zátiší

Id: 283702

Zátiší

  •  / Zátiší / Arnošt Paderlík
  •  / Zátiší / Arnošt Paderlík
  •  / Zátiší / Arnošt Paderlík

malba/karton, rozměr viditelný 42,5 x 63,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno

zobrazeno: 2768x

Vyvolávací cena:

36 000