Čas na serveru 23:53:16

Arnošt Paderlík
Zátiší

Id: 146802

Zátiší

  •  / Zátiší / Arnošt Paderlík
  •  / Zátiší / Arnošt Paderlík
  •  / Zátiší / Arnošt Paderlík

olej/plátno, rozměr 29 x 39 cm, signováno vpravo nahoře, oděrky na rámu

zobrazeno: 3023x

Vyvolávací cena:

37 400