Čas na serveru 12:54:25

Arnošt Paderlík
Zátiší s citrony

Id: 187102

Zátiší s citrony

  •  / Zátiší s citrony / Arnošt Paderlík

olej/sololit, rozměr 38 x 55 cm, signováno a datováno vlevo dole, oděrky na rámu, autorské rámování, na zadní straně výstavní štítek viz foto

zobrazeno: 8234x

Vyvolávací cena:
4 800

62 000