Čas na serveru 22:35:38

Artuš Scheiner
Česání

Id: 307101

Česání

  •  / Česání / Artuš Scheiner
  •  / Česání / Artuš Scheiner
  •  / Česání / Artuš Scheiner

olej/plátno, rozměr 40 x 37 cm, značeno monogramem a nečitelnou datací vpravo dole, poškozený rám, drobně poškozená malba

zobrazeno: 5465x

Vyvolávací cena:

7 000