Čas na serveru 06:39:45

Štvaný jelen

Id: 99417

Štvaný jelen

  •  / Štvaný jelen /   Autor neurčen

olej/lepenka, rozměr ve výřezu 12 x 10 cm, signováno monogramem vlevo dole, paspartováno, nerámováno

zobrazeno: 931x

Vyvolávací cena:

6.12.2017, 19:39:00

6.12.2017 18:06 5 500 Kč