Čas na serveru 19:52:43

Augustin Mervart
Chalupy v zimě

Id: 458001

Chalupy v zimě

  •  / Chalupy v zimě / Augustin Mervart

olej/karton, rozměr 24 x 35 cm, značeno vpravo dole, rámováno, poškozený rám, v minulosti restaurováno

zobrazeno: 2921x

Vyvolávací cena:

10 000