Čas na serveru 22:24:18

Augustin Mervart
Vesnice v zimě

Id: 327102

Vesnice v zimě

  •  / Vesnice v zimě / Augustin Mervart

kombinovaná technika/papír, rozměr 35,8 x 43,5 cm, značeno a datováno vlevo dole, zaskleno, lehce poškozený rám, přiložen písemný soudněznalecký posudek PhDr. Jana Štíbra, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 2429x

Vyvolávací cena:

19 000