Čas na serveru 08:24:45

Augustin Němejc
Děti při hře

Id: 319706

Děti při hře

  •  / Děti při hře / Augustin Němejc

kombinovaná technika/malba/papír, rozměr ve výřezu 14,5 x 12,5 cm, značeno a datováno vlevo dole, autorsky paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 886x

Vyvolávací cena:

30.8.2021, 19:44:00

28.7.2021 0:00 5 000 Kč