Čas na serveru 01:07:27

Augustin Satra
Konvolut dvou kusů

Id: 258101

Konvolut dvou kusů

  •  / Konvolut dvou kusů / Augustin Satra

olej/plátno/karton, rozměr každého cca 18 x 25 cm, oba kusy značeny ve spodní části, jeden málo čitelně, zaskleno, značně poškozené rámy

zobrazeno: 1641x

Vyvolávací cena:
1 900

19 500

Příhozy: 51