Čas na serveru 04:39:02

Augustin Ságner
Domek na pobřeží

Id: 1969

Domek na pobřeží

  •  / Domek na pobřeží / Augustin Ságner

olej/plátno, rozměr 57,5 x 76 cm, signováno vlevo dole, autorsky rámováno, původní stav

zobrazeno: 2730x

Vyvolávací cena:

6 000