Čas na serveru 11:16:58

Augustin Ságner
Domek na pobřeží

Id: 1969

Domek na pobřeží

  •  / Domek na pobřeží / Augustin Ságner

olej/plátno, rozměr 57,5 x 76 cm, signováno vlevo dole, autorsky rámováno, původní stav

zobrazeno: 1732x

Vyvolávací cena:

6 000