Čas na serveru 06:39:12

Tanečnice

Id: 2058

Tanečnice

  •  / Tanečnice /   Autor neurčen
  •  / Tanečnice /   Autor neurčen
  •  / Tanečnice /   Autor neurčen

kresba tužkou/papír, rozměr ve výřezu 46 x 33,5 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, paspartováno, rámováno, původní stav

zobrazeno: 2584x

Vyvolávací cena:
1 200