Čas na serveru 17:39:40

Bedřich Vrobel
Zátiší

Id: 165201

Zátiší

  •  / Zátiší / Bedřich Vrobel
  •  / Zátiší / Bedřich Vrobel
  •  / Zátiší / Bedřich Vrobel

olej/plátno, rozměr 71 x 51 cm, signováno a datováno vlevo dole, oděrky na rámu

zobrazeno: 1936x

Vyvolávací cena:

1 600

17.1.2019, 19:40:00

17.1.2019 16:40 1 600 Kč