Čas na serveru 18:01:02

Bert Stern
Marilyne Monroe - Last sitting - Playfull

Id: 314301

  •  / Marilyne Monroe - Last sitting - Playfull / Bert Stern

fotografie, rozměr ve výřezu 53 x 49 cm, značeno vpravo dole, číslováno vlevo dole, zaskleno, rámováno, přiložen certifikát autenticity

zobrazeno: 2419x

Vyvolávací cena:

37 000

Příhozy: 53