Čas na serveru 22:57:48

Bert Stern
Marylin Monroe - Last siting

Id: 325402

Marylin Monroe - Last siting

  •  / Marylin Monroe - Last siting / Bert Stern

fotografie, rozměr ve výřezu 50 x 46 cm, značeno vpravo dole, na zadní straně razítko fotografa včetně datace a značeno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 8665x

Vyvolávací cena:

25 000