Čas na serveru 23:58:27

Blanka Bohdanová
Černé tulipány

Id: 440802

Černé tulipány

  •  / Černé tulipány / Blanka Bohdanová

olej/plátno, rozměr 33 x 25 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno

zobrazeno: 2016x

Vyvolávací cena:

62 000

Příhozy: 58