Čas na serveru 09:56:31

Blanka Bohdanová
Podoby

Id: 285401

Podoby

  •  / Podoby / Blanka Bohdanová
  •  / Podoby / Blanka Bohdanová
  •  / Podoby / Blanka Bohdanová
  •  / Podoby / Blanka Bohdanová

olej/plátno, rozměr 100 x 80 cm, značeno a datováno vpravo dole, autorsky popsáno na zadní straně, olištováno,po

zobrazeno: 7710x

Vyvolávací cena:

28 000