Čas na serveru 08:36:46

Bohumil Eliáš st.
Předměstí samoty

Id: 473901

Předměstí samoty

  •  / Předměstí samoty / Bohumil Eliáš st.

kombinovaná grafická technika/papír, rozměr ve výřezu 60 x 73,5 cm, značeno, datováno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, součástí autorská kresba s věnováním, uvedeno v autorově monografii Eliáš - Sklo, obrazy, kresby z roku 1994 na str. 69 (vznik 1985)

zobrazeno: 294x

Vyvolávací cena:

11 000