Čas na serveru 23:31:09

Bohumil Klimeš-Kozina
Při žních

Id: 181501

Při žních

  •  / Při žních / Bohumil Klimeš-Kozina

nesignováno, olej/plátno, rozměr 99 x 74 cm, plátno poškozeno protržením, malba lokálně otřená, lehce poškozený rám, PO

zobrazeno: 1181x

Vyvolávací cena:

5 600