Čas na serveru 06:53:50

Bohumil Mareček
Čtenářka

Id: 314901

Čtenářka

  •  / Čtenářka / Bohumil Mareček

olej/plátno, rozměr 51 x 83 cm, značeno a datováno vlevo nahoře, volné v rámu, plátno zvlněné, rám poškozený

zobrazeno: 4562x

Vyvolávací cena:
4 800

28 000