Čas na serveru 05:14:43

Bohumil Mareček
Dívka

Id: 393301

Dívka

  •  / Dívka / Bohumil Mareček
  •  / Dívka / Bohumil Mareček
  •  / Dívka / Bohumil Mareček

olej/plátno, rozměr 150 x 130 cm (včetně rámu 170 x 155 cm - velký formát!), značeno a datováno vpravo dole, dobová dekorativní adjustace, drobné oděrky na rámu, ve spodní části místy krakelovaná malba

zobrazeno: 4490x

Vyvolávací cena:
9 500

35 000