Čas na serveru 06:34:03

Bohumil Mareček
Dívka s květinami

Id: 438601

Dívka s květinami

  •  / Dívka s květinami / Bohumil Mareček

olej/plátno, rozměr 80 x 65 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, drobné oděrky na rámu

zobrazeno: 4489x

Vyvolávací cena:

9 500