Čas na serveru 15:33:24

Bohumil Mareček
Moře

Id: 438207

Moře

  •  / Moře / Bohumil Mareček
  •  / Moře / Bohumil Mareček
  •  / Moře / Bohumil Mareček

olej/plátno, rozměr 50 x 68 cm, značeno vpravo dole, rámováno, poškozený rám

zobrazeno: 638x

Vyvolávací cena:

20.6.2023, 19:42:00

16.5.2023 21:15 4 000 Kč