Čas na serveru 21:59:58

Bohumil Mareček
Zasněná

Id: 140101

Zasněná

  •  / Zasněná / Bohumil Mareček
  •  / Zasněná / Bohumil Mareček
  •  / Zasněná / Bohumil Mareček

olej/plátno, rozměr 52 x 42 cm, signováno vpravo nahoře, zaskleno, dekorativně adjustováno, zcela původní stav

zobrazeno: 7049x

Vyvolávací cena:

22 000