Hlava
Id: 142801
akvarel/papír, rozměr ve výřezu 15,5 x 10 cm, signováno vlevo dole, datováno 48, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 3326x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
23 500 Kč