Čas na serveru 02:00:30

Hlava

Id: 142801

Hlava

  •  / Hlava /
  •  / Hlava /
  •  / Hlava /

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 15,5 x 10 cm, signováno vlevo dole, datováno 48, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 3326x

Vyvolávací cena:

23 500