Čas na serveru 11:32:58

Obrazový návrh na keramickou mozaiku

Id: 299501

  •  / Obrazový návrh na keramickou mozaiku /

akryl/olej/karton, rozměr 35,5 x 50 cm, značeno dodatečně tužkou vlevo dole, popsáno na zadní straně, lehce poškozený rám, přiloženo odborné vyjádření k obrazu z hlediska rodinné příslušnosti od Mgr. V. Čihákové Noshiro PhD.

zobrazeno: 8320x

Vyvolávací cena:
8 000

45 000