Sedící dívka
Id: 258306
malba/plátno/deska, rozměr ve výřezu 27 x 23 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno
zobrazeno: 3629x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
12 000 Kč