Čas na serveru 07:38:51

Sedící dívka

Id: 258306

Sedící dívka

  •  / Sedící dívka /
  •  / Sedící dívka /
  •  / Sedící dívka /

malba/plátno/deska, rozměr ve výřezu 27 x 23 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno

zobrazeno: 3629x

Vyvolávací cena:

12 000