Čas na serveru 21:57:53

Bohumil Ullrych
Pradleny

Id: 1826

Pradleny

  •  / Pradleny / Bohumil Ullrych

olej/překližka, rozměr 50 x 40 cm, signováno vpravo dole, na zadní straně datováno a popsáno, rámováno, původní stav

zobrazeno: 2373x

Vyvolávací cena:
2 200