Čas na serveru 07:53:42

Bohumil Vrzal
U stohu

Id: 319402

U stohu

  •  / U stohu / Bohumil Vrzal
  •  / U stohu / Bohumil Vrzal
  •  / U stohu / Bohumil Vrzal
  •  / U stohu / Bohumil Vrzal

kombinovaná technika/plátno, rozměr 36 x 36 cm, značeno vpravo dole s datací, oděrky na rámu

zobrazeno: 5280x

Vyvolávací cena:
2 200

56 004

Příhozy: 71