Čas na serveru 02:40:40

Bohumil Vrzal
U stohu

Id: 319402

U stohu

  •  / U stohu / Bohumil Vrzal
  •  / U stohu / Bohumil Vrzal
  •  / U stohu / Bohumil Vrzal
  •  / U stohu / Bohumil Vrzal

kombinovaná technika/plátno, rozměr 36 x 36 cm, značeno vpravo dole s datací, oděrky na rámu

zobrazeno: 1110x

Vyvolávací cena:
2 200

12 500

2021,08-1,30,19,38,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 500 Kč

Přihazovat do limitu