Čas na serveru 10:24:08

Bohuslav Dvořák
Břízy

Id: 74912

Břízy

  •  / Břízy / Bohuslav Dvořák
  •  / Břízy / Bohuslav Dvořák
  •  / Břízy / Bohuslav Dvořák

kombinovaná technika/lepenka, rozměr ve výřezu 18 x 26 cm, signováno vpravo dole tužkou, paspartováno, zaskleno, rámováno, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 1415x

Vyvolávací cena:

5 700