Čas na serveru 08:56:09

Branko Radulović
Nad dopisem

Id: 270032

Nad dopisem

  •  / Nad dopisem / Branko Radulović

olej/plátno, rozměr 32 x 45 cm, značeno a datováno 1908 vpravo dole, lehce poškozený rám, drobně poškozená malba, stav viz foto

zobrazeno: 5178x

Vyvolávací cena:
2 800

10 000